Główne role

Liz Ortecho

Jeanine Mason

Amerykańska aktorka i tancerka urodzona w 1991r. Karierę aktorską rozpoczęła rolą Muffy w serialu stacji Nickelodeon pt. Big Time Rush w 2010r. Zwyciężczyni piątej edycji Tańca z Gwiazdami (So You Think You Can Dance).

Max Evans

Nathan Parsons

Urodził się w Australii w 1988 roku. Znany z wielu ról serialowych i filmowych, między innymi Ethana Lovetta w General Hospital, a także epizodycznych występach w True Blood, Once Upon a Time, czy The Originals.

Isobel Evans-Bracken

Lily Cowles

Urodzona w 1987 córka znanej aktorki Christine Baranski. Wystąpiła w drugoplanowych rolach np. w dramacie True Story oraz serialu komediowym BrainDead. Karierę aktorską rozpoczęła w 2015r.

Michael Guerin

Michael Vlamis

Urodzony w 1970r w Chicago, zadebiutował jako aktor w 2009. Zagrał u boku Zooey Deschanel w serialu New Girl. Odebrał nagrodę na festiwalu Tribeca za reżyserię krótkometrażowego filmu pt. Meme! True Hollywood Story.

Alex Manes

Tyler Blackburn

Najbardziej znany ze swojej roli w serialu Pretty Little Liars, gdzie zagrał Caleba Riversa. Urodził się w 1986 roku w Burbank w Kalifornii, a swoje aktorskie szlify zbiera od 2006 roku występując głównie w serialach TV.

Maria DeLuca

Heather Hemmens

Aktorka, reżyser i producent, urodzona w 1988r w USA. Znana głównie z ról w serialach małego ekranu takich, jak Hellcats, Grey’s Anatomy, czy Vampire Diaries. Posiada czarny pas w sztukach walki wręcz i z bronią.

Kyle Valenti

Michael Trevino

Urodzony w 1985r. Trevino jest najlepiej znany z roli wilkołaka Tylera Lockwooda w serialu The Vampire Diaries. Ma meksykańskie korzenie.