Roswell New Mexico – odcinek s02e03 „Good Mother”

utworzone przez | kwi 6, 2020 | News, Ocena odcinka | 0 komentarzy

Roswell New Mexico – odcinek s02e03 z tytułem: „Good Mother”

Odcinek miał premierę w zeszłym tygodniu tj. 30 marca 2020 w stacji CW. Gwiazdy serialu to Jeanine Mason (Liz), Nathan Parsons (Max), Michael Vlamis (Michael), Heather Hemmens (Maria), Michael Trevino (Kyle), Tyler Blackburn (Alex), Lily Cowles (Isobel), Trevor St. John (Jesse Manes) oraz Amber Midthunder (Rosa).

Gościnny występ miał Jason Behr, czyli serialowy Max z oryginalnej obsady!

U nas serial pojawił się na HBO Go 31 marca.

Oglądalność odcinka była o dziwo słaba tj. na poziomie 0,85 mln, nie znana jest łączna liczba oglądających z platform. Wynik jest słabszy od zeszłotygodniowego o 22,59%.

W odcinku „Good Mother”  coś się w końcu zadziało. Powróciła znana pierwszego sezonu partnerka Maxa – Jenna Cameron. To było miłe zaskoczenie, ponieważ jako jedna z niewielu bohaterów nowej odsłony naprawdę dała się polubić. Dość szybko też odkryła, że z Maxem stało się coś złego. Interesująco zapowiadała się rozmowa pomiędzy nią a Liz, ponieważ obydwie kochają Maxa. Mam nadzieję, że jej udział będzie większy.

Maria w końcu poznała prawdę! W końcu! Wyszło to całkiem interesująco. Zatem duży plus za jej reakcję na widok Rosy. Odnośnie Rosy nie będę się wypowiadać 🙂

W odcinku cofnęliśmy się do 1947 roku, do dnia katastrofy. Tam też pojawił się Jason Behr jako żółnierz Tripp, który miał bliskie spotkanie z Obcymi, w tym z matką Michaela. Pośrednio dzięki niemu kobiety mogły uciec przed rozstrzelaniem wraz z kokonami, w których był Max, Isobel, Michael. No ale mam wrażenie, że kokonów było zdecydowanie więcej, więc ta opcja też mi się podobała.

Wątek rodziców całej trójki oraz Trippa będzie kontynuowany. Zatem czekam na więcej. 4 odcinek był reżyserowany przez Shiri Appleby, więc zobaczę czy poczuję znowu ducha dawnego Roswell.

Ścieżka dźwiękowa i tytułowa piosenka (każdy odcinek to tytuł piosenki) po raz kolejny całkiem niezła. Piosenka zaśpiewana przez Jann Arden i wyszła na światło dzienne w 1994 r.

 

Moja ocena to prawie 7/10. Poniżej zwiastun odcinka S02E03Good Mother

Zdjęcie należy do stacji CW Network