Roswell New Mexico – odcinek s02e04 „What if God was one of us”

utworzone przez | kwi 14, 2020 | News, Ocena odcinka, Zapowiedź odcinka | 0 komentarzy

Roswell New Mexico – odcinek s02e04 z tytułem: „What if God was one of Us”

Odcinek miał premierę w zeszłym tygodniu tj. 06 kwietnia 2020 w stacji CW. Gwiazdy serialu to Jason Behr (Tripp Manes), Jeanine Mason (Liz), Nathan Parsons (Max), Michael Vlamis (Michael), Heather Hemmens (Maria), Michael Trevino (Kyle), Tyler Blackburn (Alex), Lily Cowles (Isobel), Trevor St. John (Jesse Manes) oraz Amber Midthunder (Rosa).

Kolejny gościnny występ miał Jason Behr, czyli serialowy Max z oryginalnej obsady! Dodatkowo odcinek reżyserowała Shiri Appleby 🙂

U nas serial pojawił się na HBO Go 7 kwietnia.

Oglądalność odcinka była bardzo słaba tj. na poziomie 0,61 mln, nie znana jest łączna liczba oglądających z platform. Wynik jest słabszy od zeszłotygodniowego o ok 5%.

W odcinku „What if God was one of Us”  mieliśmy kontynuację historii z poprzedniego odcinka. Jason Behr jako Eugene Tripp Manes stara się wyśledzić dwie uciekinierki z UFO. Tutaj byłem lekko zaskoczony, bo wydawało się  mi się, że jest przyjaźnie do nich nastawiony. Jednak okazało się, że bardzo mu zależy na ich złapaniu.
Kobiety skryły się na farmie, gdzie pracował Roy Bronson. W zamian za pomoc kobiety swoimi mocami sprawiły, że mimo złej pogody farma miała bardzo dobre plony. Prawdopodobnie to też je zdradziło.

Kyle Valenti wyznał Liz, że cały czas robi coś dla niej, ale musi z tym skończyć. Michael i Alex poznają chłopaka o imieniu Forrest, który opowiada im historię farmy i że ukrywały się na niej dwie nazistki, przynajmniej taka jest oficjalna wersja tej historii.

Ciekawy był wątek Isobel, która postanowiła pomóc Rosie i pokazać ją ojcu, tak aby nie dostawał zawału. Wyszło to całkiem ciekawie. Isobel potrafi grać miłą osobę i wyszło to sympatycznie. Może dzięki temu zagraniu Max w końcu otworzył oczy, czy ożył? To się okaże.
W międzyczasie Jenna, partnerka Maxa zostaje uprowadzona. Czyżby UFO?

Piosenka „What if God was one of Us”  zaśpiewana przez Joan Osborn i wyszła na światło dzienne w 1995 r.

 

Moja ocena to prawie 7/10. Poniżej zwiastun odcinka S02E04: What if God was one of Us

Zdjęcie należy do stacji CW Network