Roswell New Mexico – odcinek s02e06 „Sex and Candy”

utworzone przez | maj 20, 2020 | News, Ocena odcinka | 0 komentarzy

Roswell New Mexico – odcinek s02e06 z tytułem: „Sex and Candy”

Odcinek miał premierę 20 kwietnia 2020 w stacji CW. Gwiazdą serialu bez wątpienia jest David Anders, który wystąpił gościnnie w bardzo ciekawej roli. Oprócz tego stała obsada serialu to Jeanine Mason (Liz), Nathan Parsons (Max), Michael Vlamis (Michael), Heather Hemmens (Maria), Michael Trevino (Kyle), Tyler Blackburn (Alex), Lily Cowles (Isobel), Trevor St. John (Jesse Manes) oraz Amber Midthunder (Rosa).

U nas serial pojawił się na HBO Go 21 kwietnia.

Oglądalność odcinka była nadal słaba tj. na poziomie 0,68 mln, nie znana jest łączna liczba oglądających z platform. Wynik jest lepszy od zeszłotygodniowego o ok 1,3%.

W odcinku „Sex and Candy”  w końcu poczułem jakiś dreszczyk emocji. Na początku była kontynuacja poprzedniego odcinka, gdzie Isobel walczyła z Maxem, aby wykurzyć z niego złą energię, która się w nim gromadziła. Pomógł jej Michael. Wszystko poszło super, do momentu gdy nie okazało się, że Max nie pamięta Liz.

W międzyczasie Kyle zaczyna flirtować z nową dziewczyną Steph, a na horyzoncie Alexa pojawia się Forrest z poprzednich odcinków. Max martwi się o Jennę, która nie odpowiada na jego wiadomości, a Liz stara się mu pomóc odzyskać pamięć.

Najważniejszy wątek to jednak śledztwo Marii i Alexa oraz ich podróż na farmę do szewca, który rzekomo zrobił buty dla Mimi. Atmosfera się zagęszcza, gdy pojawia się szewc Travis, którego gra David Anders. Mężczyzna jest bardzo nieprzyjemny i robi bardzo dziwne aluzje w kierunku Marii. Koniec końców, gdy wychodzi z pokoju Alex stara się znaleźć jakikolwiek ślad, a Maria próbuje skontaktować się z Michaelem. Travis atakuje Alexa, a następnie próbuje dopaść Marię. Ostatecznie pomaga jej Michael. Pod domem trafią ponownie na Travisa, co jest dziwne ponieważ też leży w zbożu lub kukurydzy 🙂  Okazuje się, że to jest prawdziwy Travis, a uwięził go brak bliźniak, który zwariował będąc w wojsku. Ta scena była bardzo ciekawa i zaskakująca. Chociaż spodziewałem się właśnie, że może to jakiś klon.
Ostatecznie Michael, Alex i Maria nie dowiadują się nic nowego lądują razem w łóżku. Co już mnie tak nie zaskoczyło patrząc jak rozwija się serial. 

W międzyczasie Max przypomina sobie Liz, ale również moment, gdy jako dziecko był przykuty w jaskini łańcuchem, a jakaś postać szła  w jego stronę.

Piosenka „Sex and Candy” Marcy Playground i wyszła na światło dzienne w 1997 r.

Moja ocena to 7/10. Poniżej zwiastun odcinka S02E06: Sex and Candy

Zdjęcie należy do stacji CW Network