Roswell New Mexico – odcinek s02e08 „Say It Ain’t So”

utworzone przez | maj 23, 2020 | News, Ocena odcinka | 0 komentarzy

Roswell New Mexico – odcinek s02e08  „Say It Ain’t So”

Odcinek miał premierę 4 maja 2020 w stacji CW.  Stała obsada serialu to Jeanine Mason (Liz), Nathan Parsons (Max), Michael Vlamis (Michael), Heather Hemmens (Maria), Michael Trevino (Kyle), Tyler Blackburn (Alex), Lily Cowles (Isobel), Trevor St. John (Jesse Manes) oraz Amber Midthunder (Rosa).

U nas serial pojawił się na HBO Go 5 maja.

Oglądalność odcinka była nadal słaba tj. na poziomie 0,64 mln, nie znana jest łączna liczba oglądających z platform. Wynik jest zdecydowanie gorszy od zeszłotygodniowego o ok. 15%.

W odcinku „Say It Ain’t So”  najważniejszy wątek to pojawienie się siostry Jenny – Charlie (Jamie Clayton aktorka znana z  serialu Sense8), która przybyła do Roswell poszukując swojej siostry. Jak się okazało miała swoje podejrzenia, kto mógł stać za jej uprowadzeniem. Dotyczyło to tajnego projektu, dla którego pracowała i znalazła się grupa ludzi o nazwie Deep Sky, która chciał się dowiedzieć co Cameron wie. Odnajdują Jennę and Charlie na końcu decyduje się na współpracę z Deep Sky, by chronić siostrę.

Maria ćwiczy swoje zdolności, chociaż nie są dobre dla jej zdrowia. Okazuje się że naszyjnik jej babci, ogranicza je moce i miał służyć powstrzymaniu zła, co prawdopodobnie mogło ją uratować przed Noah. Przy czym raz mu się udało na nią wpłynąć, bo wtedy nie miała ze sobą naszyjnika.
Maria pomaga Isobel pokazując jej wydarzenia z 1947 r., wtedy to Isobel pierwszy raz widzi swoją matkę oraz matkę Michaela. 

Michael odkrywa, że jego pracodawca to właśnie młody Walt, który uratował sie z pożaru stodoły w 1948.

Piosenka  „Say It Ain’t So” zaśpiewna przez amerykański zespół Weezer w 1995 r.

Moja ocena to 7/10. Poniżej zwiastun odcinka S02E08 Say It Ain’t So

Zdjęcie należy do stacji CW Network